2004-2010 yılları arasında Marmaris’te uluslararası emlak firması CENTURY 21’in temsilciliğini alarak; 3 ayrı CENTURY 21 TEP şubesi ile ağırlıklı Avrupalı yatırımcıya danışmanlık hizmeti vermiştir.

2011 itibariyle şirket merkezini İstanbul’a taşıyarak,  TEP INVESTMENT olarak son 3 yıldır çoğunluğu Orta Doğu’dan olmak üzere yabancı yatırımcılarla çalışmalarına devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana Türkiye,  İngiltere, Dubai, Abu Dhabi, Kuveyt, Bahreyn ve Katar’da gerçekleştirilen gayrimenkul fuarlarında pek çok kez katılımcı olarak yer almıştır.

2013 yılında Sapanca’da butik villalar inşa eden TEP VILLAS’ın kurulmasıyla birlikte, TEP markası 10 yıldır hizmet verdiği memnun müşterilerin desteğiyle, hem gayrimenkul satışı hem de inşaat sektöründe çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

TEP VILLAS, kurulduğu günden bu yana ilki 10, diğeri ise 26 butik villadan oluşan 2 projeyi yabancı müşterileriyle buluşturmuştur.

Sektörde faaliyet gösteren diğer pek çok firmadan farkımızın, doğru yatırımlar yapmalarına katkıda bulunduğumuz müşterilerimize verdiğimiz satış sonrası hizmetleri olduğunu düşünüyoruz. Konusunda deneyimli ekip arkadaşlarımızın sorumluluğunda; bize emanet edilen evlerin bakımları ile ilgileniyor, müşterimizin zevkleri doğrultusunda evlerini dekore ediyor, kiralama işlemlerini takip ediyoruz. Bunların dışında sunduğumuz pek çok VIP hizmetle, müşterilerimizin ülkemizde geçirecekleri vakitleri konforlu hale getiriyoruz. 

Hakkımızda Hakkımızda ,Hakkımızda , TEP Hakkımızda