AKKOZA PROJECT

İstanbul / Başakşehir

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 450,000 m²

+90 212-854 06 44

Yazdır (PDF)

Türkiye’de ilk defa bu kapsamda konut, avm ve yaşam alanı birlikteliği Akkoza ile gerçekleşiyor. Türkiye’nin en büyük konut projelerinden biri 450 bin metrekare alan için 5500 konut, Çarşıpark, AVM ve yaşam alanı olarak inşa edilen Akkoza, güçlü ve güvenilir bir ortaklıkla kuruluyor. Yüksek standartlarda bir mimari tasarımı huzurlu bir yaşamda ihtiyacınız olan tüm renklerle bir araya getiriyor.

Modern bir şehirde olması gereken, paylaşmak ve yaşamak istediğiniz her şey Akkoza’da sizin için bir arada. Çağdaş yaşamın tüm gereksinimlerini yansıtan 5500 konutu, dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran bölgenin en kapsamlı alışveriş merkezi, büyük konser ve gösterilere ev sahipliği yapabilecek donanımdaki Festival Park’ı, yemyeşil parkları, her türlü spor ve sosyal aktiviteye imkan sağlayan Club House’u, tam teşekküllü hastanesi ve okulu ile Akkoza, yalnızca sakinlerinin değil, tüm bölgenin cazibe merkezi olmaya aday.

Akkoza Bahçeşehir bölgesinde, otobana sadece 45sn. mesafede. Akkoza’da ki evinizden çıktıktan sonra 20 dk sonra Atatürk Havalimanı’nda, 25 dk. Sonra Levent’te, 30 dk. Sonra Taksim’de olabileceksiniz.

Akkoza’da anaokulu, ilköğretim okulu ve lise proje içinde yer alıyor. Evinizden çıktığınızda 10 dk içinde ulaşabileceksiniz.

Akkoza’da hastaneye ulaşamamak gibi derdiniz olmayacak. Tam teşekküllü özel hastaneniz hemen yanınızda, yalnızca 2 dk uzaklığınızda…

Akkoza’da açık havada spor yapabileceksiniz. Yürüyüş parkurları, 3 adet tenis kortu, yüzme havuzları Akkoza’da. Çocuklar için eğlenceli oyun alanları, dinlenme köşeleri, Fransız Sokağı, kışın buz pistine dönüşen süs havuzu projenin ayrıcalıklarından sadece bir kaçı.

İstanbul / Başakşehir

Satış Ofisi

İlgili Kişiler: İsmail CAN
+905428118080

Firma Bilgileri

TEP INVESTMENT BEYLİKDÜZÜ
Atatürk Mh.
Beylikdüzü / Merkez
34517 İstanbul
+90 542-811 80 80
Bize Ulaşın
akkoza project t uuml;rkiye rsquo;de ilk defa bu kapsamda konut avm ve yasam alani birlikteligi akkoza ile ger ccedil;eklesiyor t uuml;rkiye rsquo;nin en b uuml;y uuml;k konut projelerinden biri 450 bin metrekare alan i ccedil;in 5500 konut ccedil;arsipark avm ve yasam alani olarak insa edilen akkoza g uuml; ccedil;l uuml; ve g uubasaksehirbahcesehirbahcesehir 1 kisim konut projeleri ,akkoza,project,türkiye’de,ilk,defa,bu,kapsamda,konut,avm,ve,yasam,alani,birlikteligi,akkoza,ile,gerçeklesiyor,türkiye’nin,en,büyük,konut,projelerinden,biri,450,bin,metrekare,alan,için,5500,konut,çarsipark,avm,ve,yasam,alani,olarak,insa,edilen,akkoza,güçlü,ve,g&uu,basaksehir,bahcesehir,bahcesehir,1,kisim,konut,projeleri, akkoza project t uuml;rkiye rsquo;de ilk defa bu kapsamda konut avm ve yasam alani birlikteligi akkoza ile ger ccedil;eklesiyor t uuml;rkiye rsquo;nin en b uuml;y uuml;k konut projelerinden biri 450 bin metrekare alan i ccedil;in 5500 konut ccedil;arsipark avm ve yasam alani olarak insa edilen akkoza g uuml; ccedil;l uuml; ve g uubasaksehirbahcesehirbahcesehir 1 kisim konut projeleri