CADDE 24 OFFICE

İstanbul / Küçükçekmece

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 11,500 m²

+90 212-854 06 44

Cadde 24 home ofis hayatını Halkalı’nın en merkezi caddesine taşıyor. Küçükçekmece Belediyesi’nin hemen karşısındaki home ofisiniz TEM otoyolu bağlantısı, Acıbadem Araştırma Hastanesi ve yakında hizmete girecek olan Küçükçekmece Adliyesi’ne sadece 3 dakika mesafede.

Halkalı’nın en avantajlı lokasyonunda, caddelerin birleştiği notkada yer alan Cadde 24, Marmaray’a 3 km, Atatürk Havalimanı’na 10 km, TEM bağlantısına ise sadece 2 km uzaklıkta. 

Firma Bilgileri

TEP INVESTMENT BEYLİKDÜZÜ
Atatürk Mh.
Beylikdüzü / Merkez
34517 İstanbul
+90 542-811 80 80
Bize Ulaşın
CADDE 24 OFFICE Cadde 24 home ofis hayatını Halkalı’nın en merkezi caddesine taşıyor. Küçükçekmece Belediyesi’nin hemen karşısındaki home ofisiniz TEM otoyolu bağlantısı, Acıbadem Araştırma Hastanesi ve yakında hizmete girecek olan Küçükçekmece Adliyesi’ne sadece 3 dakika mesafede. Halkalı’nın en avantajlı lokasyonunda, caddelerin birleştiği notkada yer alan Cadde 24, Marmaray’a 3 km, Atatürk Havalimanı’na 10 km,,Küçükçekmece,Halkalı,Atakent Mah. Konut + Ticari Projeler ,cadde,24,office,cadde,24,home,ofis,hayatini,halkali’nin,en,merkezi,caddesine,tasiyor,küçükçekmece,belediyesi’nin,hemen,karsisindaki,home,ofisiniz,tem,otoyolu,baglantisi,acibadem,arastirma,hastanesi,ve,yakinda,hizmete,girecek,olan,küçükçekmece,adliyesi’ne,sadece,3,dakika,mesafede,halkali’nin,en,avantajli,lokasyonunda,caddelerin,birlestigi,notkada,yer,alan,cadde,24,marmaray’a,3,km,atatürk,havalimani’na,10,km,kucukcekmece,halkali,atakent,mah,konut,+,ticari,projeler, CADDE 24 OFFICE Cadde 24 home ofis hayatını Halkalı’nın en merkezi caddesine taşıyor. Küçükçekmece Belediyesi’nin hemen karşısındaki home ofisiniz TEM otoyolu bağlantısı, Acıbadem Araştırma Hastanesi ve yakında hizmete girecek olan Küçükçekmece Adliyesi’ne sadece 3 dakika mesafede. Halkalı’nın en avantajlı lokasyonunda, caddelerin birleştiği notkada yer alan Cadde 24, Marmaray’a 3 km, Atatürk Havalimanı’na 10 km,,Küçükçekmece,Halkalı,Atakent Mah. Konut + Ticari Projeler